در محیط پرمتغیر، پرریسک و پررقابت امروز، مهم ترین پیام این است که با راهکارها، ساختارها، رفتارها و ابزارهای متعلق به دیروز نمی توان نسبت به موفقیت در آینده و رضایتمندی مشتری امیدوار بود.
شرکت آرادجم خاورمیانه جهت ایجاد مزیت در رقابت بازار کنونی، بالا بردن جایگاه سازمانی و … با بهره گیری از کارشناس های فنی oncall و فعال، سعی در رضایتمندی مشتریان در بخش خدمات قبل، حین و بعد خود دارد.
این خدمات که شامل آموزش، پشتیبانی فنی، خدمات فنی، تماس تلفنی و … است که بسیار حائز اهمیت می باشد. و این شرکت تصمیم دارد با تشخیص هوشمندانه و ارائه خدمات بهینه و مقرون به صرفه و پاسخگویی خلاقانه، برای برند خود تفاوت ایجاد کند.
انواع خدمات پس از فروش شرکت آرادجم خاورمیانه:
– بازدید از خط تولید شرکت ها توسط کارشناسان فنی مجرب با هماهنگی و بصورت رایگان.
– ارائه مشاوره در خصوص طراحی، ساخت و فروش کلیه محصولات تعریف شده در سایت شرکت بصورت رایگان.
– آموزش صحیح استفاده از محصولات خریداری شده بصورت online، تلفنی و یا حضوری و بصورت رایگان.
– پشتیبانی فنی.
– خدمات فنی شامل – تعویض کالا – تعویض قطعات – تعمیر کالا که در قالب ارانه گارانتی(ضمانت نامه) می باشد و این امکان را برای مشتری فراهم می کند که اگر در مدت زمان مشخصی پس از خرید، محصول خراب شد، آن کالا را می توان تعمیر یا تعویض کرد.

    پشتیبانی

    خدمات رسانی بهینه و به موقع و ارتقاء سطح کیفی پاسخگویی به اشکالات اضطراری و نیازهای پیش روی کاربران از جمله ارکان اصلی شرکت آرادجم خاورمیانه به شمار می رود.
    استفاده از کارشناسان متخصص و افراد دوره دیده در کمپانی های خارجی، بهره گیری از آخرین اطلاعات و تکنولوژی های شرکت های مشابه خارجی، ما را به عنوان “گزینه انتخاب” در زمینه سرویس و خدمات پشتیبانی مطرح کرده است.

    جهت مشاوره،بامادرارتباط باشید